T 088 23 58 500

E info@ephecta.nl

Ons team



De consultants uit ons team werken vanuit heel Nederland waardoor wij een landelijk bereik hebben omdat zij vanuit huis werken en vanuit daar Werk’Bezoeken aan huis doen.



Anneke van Sprang

Senior Consultant /Loopbaanadviseur
anneke.van.sprang@ephecta.nl


Bea Delhaes

Werk consulent
bea.delhaes@ephecta.nl


Iris Wieling

Operationeel directeur
iris.wieling@ephecta.nl


Job Wijkamp

Coördinator serviceteam
job.wijkamp@galliata.nl


Judith Philippo

Arbeidsdeskundige
judith.philippo@ephecta.nl


Lisanne Smits

Arbeidsdeskundige
Lisanne.SmitsvandenBrink@ephecta.nl


Marc van Turnhout

Arbeidsdeskundige
marc.van.turnhout@ephecta.nl


Paul Boekesteijn

Consultant
paul.boekesteijn@ephecta.nl


Paul Goessens

Senior loopbaanadviseur
paul.goessens@ephecta.nl


Richard Harder

Accountmanager
richard.harder@galliata.nl


Ronald Donkers

Commercieel Directeur
ronald.donkers@galliata.nl


Theo van der Helm

Arbeidsdeskundige
theo.van.der.helm@ephecta.nl







Meer Ons team