T 088 23 58 500

E info@ephecta.nl

Onze staf



De consultants uit ons team werken vanuit heel Nederland waardoor wij een landelijk bereik hebben omdat zij vanuit huis werken en vanuit daar Werk’Bezoeken aan huis doen.



Anneke van Sprang

Senior Consultant /Loopbaanadviseur
anneke.van.sprang@ephecta.nl


Marc van Turnhout

Arbeidsdeskundige
marc.van.turnhout@ephecta.nl


Michelle Verleur

HR adviseur
michelle.verleur@ephecta.nl


Paul Boekesteijn

Consultant
paul.boekesteijn@ephecta.nl


Richard Harder

Accountmanager
richard.harder@ephecta.nl


Ronald Donkers

Commercieel Directeur
ronald.donkers@ephecta.nl







Meer Onze staf